Вироби зі шпагату – урок для початківців, вчимося працювати зі шпагатом у домашніх умовах.

Вироби зі шпагату своїми руками поетапно – оригінальні ідеї та красиві вироби зі шпагату для початківців (фото з інструкцією)

Вироби зі шпагату своїми руками поєднують у собі лаконізм та зовнішню привабливість. Вони досить прості у виготовленні: від майстра потрібно лише бажання і трохи часу.

Також варто пам’ятати, що така творчість розвиває фантазію, дрібну моторику, усидливість та терплячість.

Особливості

Аксесуари та прикраси зі шпагату вписуються у різні стилі. Зокрема, без виробів із цього матеріалу не можна уявити такий напрямок, як Бохо. Нерідко шпагат застосовують при створенні листівок та оберегів. Мотузки з джуту та льону ідеально гармонують з деревом, мішковиною, крупами, бавовняним мереживом, сизалем.

Щоб змінити колір шпагату, його потрібно замочити у відбілювачі на 10 -30 хвилин, а потім ретельно промити. Процес варто контролювати – зміна відтінків відбувається досить швидко. Для незначної зміни природного забарвлення вистачить 3-5 хвилин.

На фото виробів із шпагату видно, що їх асортимент не обмежений. Натуральні мотузки використовують для прикраси найрізноманітніших предметів – іграшок, пляшок, кошиків, скриньок, рамок тощо.