Вироби для кухні своїми руками: урок рукоділля для початківців. Майстер-клас з фото та описом

Вироби для кухні: ТОП ідей з фото виготовлення стильних та корисних речей для кухні своїми руками (інструкція для початківців)

Оформлення кухонного приміщення захоплююче та творче заняття, що гарантує йому індивідуальність та неповторність. Милі дрібниці дарують інтер’єру особливий шарм, підкреслюючи смак господині.

З різноманіття цікавих задум вибрати вподобаний варіант досить легко, враховуючи власні навички, уподобання, інтер’єрний стиль, а також поєднання з колірним рішенням та фактурою інших декорацій.

Текстильні вироби

У будинку завжди залишаються клаптики, тканинні залишки або одяг, що вийшов з моди. Вони знадобляться для виготовлення виробів для кухні своїми руками:

  • Прихваток;
  • Незвичайні ляльки на чайник;
  • Ошатних скатертин і серветок;
  • Аплікацій на шторках;
  • Мішечки для овочів.

Прихватку-рукавку шиють за розміром своєї долоні, вкладаючи всередину ущільнювач. Звичайно, такий аксесуар можна купити в магазині недорого, але ексклюзивна модель не порівняється покупним товаром.

Присутність чохлів на стільцях вигідно одомашнить обстановку. У Провансі для цих цілей підходить ситець або сатин з дрібненькими квіточками і ніжними відтінками, а класиці відповідає матерія, що струмує, з золотими і срібними вензелями.

Так само облагороджують табурети, знявши викрійку і додаючи припуск 10 см. У підшивку отриманого квадрата вставляють резинку, яку стягують знизу. Пришиті на краєчках рюші, мережива, банти та контрастні стрічки нададуть меблюванню привабливого кокетливого вигляду. Можна скористатися і яскравими декоративними подушечками, що забезпечують комфортність сидінь.

Ідеї виробів для кухні включають часом найнесподіваніші речі, так як власник фіранки сміливо задіють гарний кухоль без дна.