Вироби для кухні своїми руками: урок рукоділля для початківців. Майстер-клас з фото та описом

Вироби для кухні: ТОП ідей з фото виготовлення стильних та корисних речей для кухні своїми руками (інструкція для початківців)

Оформлення кухонного приміщення захоплююче та творче заняття, що гарантує йому індивідуальність та неповторність. Милі дрібниці дарують інтер’єру особливий шарм, підкреслюючи смак господині.

З різноманіття цікавих задум вибрати вподобаний варіант досить легко, враховуючи власні навички, уподобання, інтер’єрний стиль, а також поєднання з колірним рішенням та фактурою інших декорацій.

Текстильні вироби

У будинку завжди залишаються клаптики, тканинні залишки або одяг, що вийшов з моди. Вони знадобляться для виготовлення виробів для кухні своїми руками:

  • Прихваток;
  • Незвичайні ляльки на чайник;
  • Ошатних скатертин і серветок;
  • Аплікацій на шторках;
  • Мішечки для овочів.

Прихватку-рукавку шиють за розміром своєї долоні, вкладаючи всередину ущільнювач. Звичайно, такий аксесуар можна купити в магазині недорого, але ексклюзивна модель не порівняється покупним товаром.

Присутність чохлів на стільцях вигідно одомашнить обстановку. У Провансі для цих цілей підходить ситець або сатин з дрібненькими квіточками і ніжними відтінками, а класиці відповідає матерія, що струмує, з золотими і срібними вензелями.

Так само облагороджують табурети, знявши викрійку і додаючи припуск 10 см. У підшивку отриманого квадрата вставляють резинку, яку стягують знизу. Пришиті на краєчках рюші, мережива, банти та контрастні стрічки нададуть меблюванню привабливого кокетливого вигляду. Можна скористатися і яскравими декоративними подушечками, що забезпечують комфортність сидінь.

Ідеї виробів для кухні включають часом найнесподіваніші речі, так як власник фіранки сміливо задіють гарний кухоль без дна.

Топіарій

Такий вишуканий предмет завжди доречний на кухоньці, його крона може бути оформлена будь-якими деталями, це можуть бути:

  1. Квіти.
  2. Цукерки.
  3. Шишки.
  4. Горох, квасоля.
  5. Кава.





До пофарбованої пінопластової кулі клеять елементи, заповнюючи порожнечі дрібними фракціями, намистинами, блискітками, ґудзиками. Вставивши в отвір паличку-ствол, зразок поміщають у горщик із флористичною піною або алебастром, декоруючи його зеленню.

Також чудово виглядають панно з круп та кавових зерен – пейзажі, натюрморти, абстракції та фігурки.

Кошинки

У плетеній тарі тримають хліб, фрукти, яйця та інші продукти. Вироби для кухні з газетних трубочок по міцності не поступаються кошикам із лози. Покрокова інструкція:

  • Газету скручують навколо олівця або дроту, отримуючи довгу трубку, що фіксується клеєм;
  • Так виготовляють не менше 30 екземплярів;
  • Красують у будь-який колір;
  • Плетіння починають знизу, склавши зразки ґратами і пустивши одну смужку по горизонталі навколо стійок-вертикалей, підклеюючи смуги, що закінчуються.




Легше обплітати будь-який предмет, виймаючи його після закінчення роботи. Подібний витвір може бути виконаний з об’ємного мотузка.

Нестандартні задуми

У кімнаті необхідно багато пристроїв, які полегшують працю кулінара і розвантажують робочий простір. Для цього застосовують старі прилади в образі виделок та ложок, загнутих гачком, прищіпок, що монтуються до стінки для утримання рушників.

Звільнити стільницю можна скляними банками, чиї кришки прикручені до низу підвісної шафки. Це чудове сховище для спецій, цукру, бакалії.

Органайзер із консервних баночок вміщує лопатки, кухарі, інструменти, пензлики. Майстер-клас вироби для кухні своїми руками:

  1. Потрібна кількість ємностей забарвлюють у бажаний колір і сушать.
  2. Цвяхом роблять збоку дірки для подальшого кріплення до дощечки.
  3. Саморізами прикручують заготовки до основи.
  4. Зверху прилаштовують шкіряні або меблеві ручки для зручного перенесення будь-якої точки.

Модифікації різні, їх прикрашають джутом, табличками, розфарбовують у привабливі тони, вішають на стіночку. Ножі можна містити в оригінальних підставках, наповнених бамбуковими шпажками, спагетті, сипучими сумішами.

Граблі виступлять підвіскою для келихів, а непотрібні терки – абажурами або тарою для дріб’язку.

Рукоробки в’яжуть барвисті підставки під гаряче, але за відсутності цього вміння аксесуари майструють з джутової мотузочки, що скручується по колу, винних пробок, що склеюються в будь-якій конфігурації і кріпляться до основи, наприклад, компактного диска. Добре виглядає корковий малюнок, до якого приколюють знімки, записки.

Можна викласти літери, користуючись прийомом кладки «ялинкою», рядками.

Дерев’яні шедеври

Вироби для кухні з дерева пропонуються у великій кількості. Звичайна дошка стане сервіровальним підносом, на якому подають закуски і напої, її оформлюють на власний розсуд, прикріплюючи ручки. Романтичний настрій внесуть свічники на дивовижному корчі, свічки, обкладені паличками.

Незвичайно виглядає сова на дерев’яному спілі, чий ніс ложка, ніжки – вилки, а очі пляшкові жерстяні кришечки. Умільці шляхом випалу та вирізування творять справжні твори мистецтва. З деревиною чудово комбінуються сухоцвіти, колоски, мішковина.


Настінні прикраси

Акцентування виразними мазками роблять:

  • наклейками та трафаретами;
  • художнім розписом;
  • панно.

Тематика представлена ​​метеликами, квітковими варіаціями, апетитними плодами та ягодами. Місце симпатичним зображенням відводять на фартуху, в обідній зоні. Відтворюють мозаїчні картинки за допомогою природних матеріалів.

Найчастіше оперують черепашками, столовим приладдям, макаронами. Приміщення оживить горщикову рослинність, овочеві муляжі, в’язки з цибулі та часнику.

Слід врахувати, що маленьку кімнатку не можна перевантажувати декором, достатньо кількох елементів, розташованих по вертикалі.

Фото виробів для кухні демонструють, що помітним і функціональним атрибутом інтер’єру є годинник, який конструює самостійно з розписних тарілок, картону, сковорідок, просвердливши в серединці дірочку для годинникового механізму.

Крейдяні шпалери це шанс і дорослим та дітям щодня пробувати себе у ролі художників. Можна стильно прикрасити холодильник, витяжку та старі меблі, вдихнувши в них нове життя.

Метаморфози з пляшками

Бутілі зі скла поповнюють різнобарвною бакалійною продукцією, забезпечуючи їм нетривіальний вигляд. Якщо їх розмалювати, попередньо прибравши етикетки та знежиривши спиртом, вийдуть чудові вази, які можна обрізати, надаючи потрібний формат.

Для цього нитку мочать у горючій рідині, обмотують у потрібному містечку та підпалюють, після чого різко опускають у окріп, а потім у крижану воду. Температурний перепад викликає тріщину. Відламавши шийку, зріз обробляють наждачним папером.

Пляшечки вбирають у в’язаний одяг, обробляють в техніці декупаж.

Залежно від пори року ситуацію змінюють, осіння нотка підкреслюється гербарієм, сухими ікебанами, а весну зустрічають вазочками з первоцвітами.

Вільний час, проведений за рукоділлям, приносить масу позитивних емоцій. Вироби для декору кухні – це джерело позитивного настрою, що обдаровує домочадців душевністю та теплом.



Фото виробів для кухні