Виріб ялинка: 120 фото ідей, майстер-клас виготовлення ялинки на Новий рік (інструкції, схеми, шаблони + приклади робіт)

Виріб ялинка своїми руками – 120 фото новинок. Вчимося, як зробити ялинку на Новий рік із ватних дисків, картону та шишок

Використовувати дерево як прикрасу будинку, прийшло до нас із язичницьких обрядів, коли дерево символізувало силу життя і слугувало оберегом. Офіційна традиція використати ялинку для прикраси приміщень, прийшла до Росії, у 1700 році.

Цар Петро Перший видав указ:«..перед воротами вчинити деякі прикраси від дерев і гілок соснових і ялівцевих..». Звичай же наряджати ялинку, прийшов до нас із Німеччини і датується 1605 роком.

У царській Росії, святкова ялинка готувалася по секрету від дітей, прикрашалася золоченими горіхами, цукерками та льодяниками, яблуками, гронами горобини та свічками, і була справжнім дивом.

Чарівне дерево або арт-об’єкт

Сьогодні, коли форма прикраси ялинки стала стилістичним рішенням, а кількість стилів та напрямків вимірюється числом нескінченність, вибір став проблемою, і все більше людей схиляються до думки, що найкращий вихід-сам собі дизайнер.

З огляду на екологічний аспект теми: немає вирубки живих дерев, світова індустрія новорічного дизайну розгорнулася так широко, що простіше повернутися до цукерок та горіхів, ніж вирішити в якому стилі прикрашати ялинку.
А остання тенденція-робити ялинку такою, щоб вона сама виглядала як прикраса, позбавило останніх табу майстрів-рукоділів.