Вироби з модулів орігамі своїми руками: схеми та приклади, як скласти. Покрокова інструкція для початківців, 130 фото ідей

Складання

Звичайний складений модуль схожий на трикутник. Гіпотенуза є довгою стороною, а катет, який не містить кишеньок – короткою.








Є кілька технік зборки модулів, і всі вони залежать від тієї конструкції, що має вийти:

  • Два куточки першого модуля вставляються в кишеньки другого. При з’єднанні безлічі деталей у такий спосіб можна отримати щільну плоску смужку. Таку зазвичай застосовують для створення хвоста, шиї або ніг тварини.
  • Вершина першої деталі вставляється в кишеньку другою, а вершина другої в кишеньку до третьої і так далі. Цей спосіб допомагає виготовити довгий ланцюжок або основу виробу.
  • Трикутник одягається на ближні куточки модулів попереднього ряду, що знаходиться знизу. Так створюються лави. Деталь може нанизуватися як на одну, так і на дві або навіть три вершини – все залежить від схеми виробу.
  • Є ще два варіанти: коли трикутник одягається так, що гіпотенуза його дивиться вгору, і навпаки, зверху виявляється коротка сторона. Перший метод використовується переважно для виготовлення рядів.

Легкі вироби з модулів може зробити абсолютно будь-яка людина, яка ознайомилася з усіма основами. З цією технікою можна сформулювати все, що тільки спаде на думку. А якщо жодних ідей немає, то можна пошукати схеми виробів із модулів у мережі.

Фігури квітів можуть чудово вписатися в будь-який інтер’єр, стати подарунком на якесь свято. Дрібні квіти робляться за допомогою модулів розміру 1/32.

Так виріб виходить набагато витонченішим і більше схожим на оригінал. А ось квіти великого розміру виготовляються із елементів більшого розміру. Ними можна чудово прикрасити кімнату до свята.

Ось приклади деяких виробів із модулів з покроковою інструкцією.