Вироби з клейовим пістолетом своїми руками: урок по роботі з гарячим клеєм та клейовим пістолетом у домашніх умовах (120 фото)

Вироби з клейовим пістолетом – особливості роботи, фото прикладів, майстер-клас застосування гарячого клею для початківців

Гарячий клей вважається одним з кращих матеріалів при створенні фігурок, декорування готового виробу та креативних прикрас.

Поглянувши на фото виробів з клейовим пістолетом, все більше батьків задають питання, який алгоритм дій використовувати, для реалізації маніпуляцій зі своїми дітьми.

Щоб зробити роботу власними руками, не потрібно мати особливі навички, необхідно лише дотримуватися деяких порад, тоді навіть новачок у цій справі зможе створити свій перший шедевр.

З інструментом варто працювати акуратно, особливо якщо в процесі беруть участь найменші члени сім’ї, клей здатний видозмінювати форму при нагріванні, але якщо підійти до справи несерйозно, то опіків не уникнути.
Подробиці про практичний матеріал

Підготовляючи все необхідне для створення виробу за допомогою клейового пістолета, важливо знати, що для реалізації задуманого можна використовувати масу нерівних поверхонь, сюди входять:

 • Деревина.
 • Скло.
 • Шкіряні шматочки.
 • Папір різної щільності.
 • Гумові заготівлі.
 • Кераміка.
 • Будь-які види тканин.
 • Пластик та пінопласт.

У зручності використання приладу вдасться переконатися на власному досвіді, виявивши фантазію, можна зібрати ексклюзивні речі.

Такими виробами можна прикрасити інтер’єр, подарувати їх родичу або батькові на свято та суттєво урізноманітнити гру з друзями.
Основні правила застосування апарату

Щоб отримати максимум задоволення при створенні виробу з клейовим пістолетом для дітей та уникнути травм, потрібно дотримуватися деяких порад, особливо людям без досвіду.

Стержень підбирається певного діаметра, якщо створення речі передбачає наявність дрібних елементів, то насадку варто взяти найменшу, інакше буде залишатися багато надлишків матеріалу.

Як тільки апарат буде підключений до розетки, при натисканні на курок, паличка в корпусі почне плавитися, а з носика надійде розігріта рідина. До заходів безпеки варто віднестися серйозно, краще заздалегідь обговорити деякі моменти з дитиною, щоб згодом не отримати багато проблем, необхідно виділити кілька нюансів:

 1. Перед початком процесу батько зобов’язаний перевірити шнур і сам пристрій на цілісність.
 2. Місце, де конструюватиметься або прикрашати елемент слід заздалегідь підготувати, воно має бути стійким.
 3. Поверхню потрібно застелити будь-якою тканиною.
 4. До металевих складових апарата торкатися не можна.

Якщо дотримуватися цих порад, робота з дітьми принесе масу позитивних емоцій, а після виконання маніпуляцій на поличці з’явиться багато різних виробів.

Як зробити сніжинку

Цей вид виробу з клейовим пістолетом для початківців буде максимально просто створити, набивши руку, можна переходити до складніших елементів.

Для реалізації задуманої дитині знадобиться такий набір складових:

 • Сухий блиск, вибрати колір можна самостійно.
 • Лак для нігтів.
 • Вощений папір, його можна замінити звичайним целофаном.

Алгоритм дій досить просто, оскільки сніжинка є одним із легких виробів. З боку батьків потрібно намалювати силует майбутнього каркасу, це допоможе юному члену сім’ї набагато швидше впоратися із завданням.

Важливо приділити увагу контурам, за них краще не виступати, нехай процес і займе трохи більше часу, але екземпляр вийде акуратним. Як тільки після нанесення гарячого матеріалу пройде 2-3 хвилини, варто негайно приступати до прикраси сніжинки.

Рада! Щоб надати виробу гарного вигляду, використовують блискітки, якщо під рукою таких заготовок не виявилося, варто дрібно нарізати новорічну мішуру.

Створення корисних речей

У питанні, що можна зробити з клейовим пістолетом, слід вибрати вироб, який максимально зацікавить дитину.

 1. Дорослі діти не відмовляться від створення чохла на телефон власними руками, адже такий ексклюзивний аксесуар буде тільки у них.
 2. Після нанесення на задню панель апарата для зв’язку довільного малюнка необхідно лише почекати, поки матеріал повністю застигне і витягти заготовку.
 3. На свій розсуд дитина вибирає відтінок акрилової фарби, її потрібно наносити за допомогою тонкого пензлика, попередньо застеливши робоче місце картоном.
 4. Для декорації підійдуть стрази, юні модниці оцінять такий креативний підхід.
 5. Хлопчики зможуть залишити чохол без змін або додати будь-який тематичний елемент.

Складні композиції

Щоб виграти у конкурсі мистецтв, які часто проходять у дитячих садках і школах, потрібно здивувати не лише журі, а й батьків, які прийшли подивитися.

Для таких заходів необхідно підбирати складніші алгоритми дій, розібратися, як зробити вироби з клейового пістолета допоможе докладна інструкція.


img src=”/wp-content/uploads/gfvhft_10334.jpg”>

Велика увага приковується до цікавого підходу під час реалізації композиції, декоративний фонтан можна назвати саме таким виробом.

Для створення такої цікавої ідеї необхідно підготувати:

 • Камінці різної форми.
 • Коробку для основи можна взяти круглого зразка.
 • Повсть зеленого відтінку.
 • Штучна трава.


Для реалізації задуманого потрібно кілька етапів, на першому з них основу обтягують повстю, прикрашають травою. Після чого приступають до викладання височини та водойми з каміння, надто великі елементи варто укласти внизу, щоб не створювати навантаження на декоративний ухил.

Стіну, по якій повинен литися фонтан, повністю заповнюють прозорим матеріалом з апарата. При конструюванні такого виробу з клейовим пістолетом своїми руками не заборонено виявляти фантазію.

Вода може литися не тільки з височини, обіграти цю ділянку допоможе невелика ваза для квітів, а рідини надають такі відтінки як:

 • Блакитний.
 • Зелений.
 • Рожевий.

Виріб максимально ефектно виглядатиме і запросто допоможе зайняти перші місця на конкурсі мистецтв.

Фото виробів з клейовим пістолетом