Вироби з паличок від морозива своїми руками – схеми з фото, майстер-клас для початківців, новинки дизайну

Вироби з паличок від морозива – простий майстер-клас для дітей. Фото-ідеї та новинки, схеми та інструкції

Мало хто знає, як зробити виріб паличок від морозива, і відразу викидає їх. Однак цей непотрібний, на перший погляд, матеріал можна використовувати у багатьох іграшках чи сувенірах.

Головне, що зробити такий виріб вийде як у дитини за допомогою дорослої, так і самостійно.

Найпростіший варіант – олівця

В якості першого виробу з паличок від морозива можна вибрати олівцю. Це досить простий предмет, для якого потрібно мінімум часу та інструментів.

Головне, запастися необхідною кількістю паличок.

  1. Для початку потрібно вирішити, яким буде постачання для ручок: круглої форми або квадратної.
  2. Потім потрібно знайти саму форму, яка потім буде обклеєна паличками. Підійде пластикова, скляна або металева ємність.
  3. Їх кількість буде залежати від розміру підставки. Висоту форми потрібно буде підбирати відповідно до дерев’яних матеріалів, можна взяти трохи менше їх висоти.
  4. Головне, щоб угорі не залишався не обклеєний шматок.
  5. Форма обклеюється по всьому периметру паличками. Можна навіть задекорувати таким способом стару олівцю, якщо вона набридла.
  6. Після того, як робота закінчена, залишилося лише покрити гору фарбами або просто намалювати візерунок. Можна наклеїти намистини або вирізати з паперу фігурки.

Є ще один варіант, який можна використовувати в готовому вигляді не тільки як олівцю, а й як скриньку, якщо взяти велику основу.

Для цього з гофрокартону або фанери вирізається п’ятикутник, на кожний бік якого рядами викладаються палички один на одного.

Викладка робиться доти, доки виріб не вдасться потрібної висоти. Виріб, що вийшов, може бути і новорічним виробом з паличок, якщо розфарбувати шкатулку відповідно.