Вироби з шин: незвичайний декор, гарний дизайн дачі та саду старими шинами, майстер-клас + покрокові інструкції з фото

Вазони з покришок

Горщики з шин, мабуть, найпопулярніший вид утилізації та виробів із шин своїми руками. Завдяки цікавому розрізу, розфарбовуванню або іншій обробці можна досягти ефекту, який тішить око як дитини, так і дорослого.

Горщики з шин можуть, наприклад, набувати форми квітки або лебедя, вони також чудово виглядають, якщо їх розрізати та розфарбувати як жаб. Все, що потрібно зробити, це правильно розрізати та розфарбувати, а потім просто присипати ґрунтом та посадити свою улюблену рослину.

Такі вазони можна зробити у вигляді чашок, поставивши велику покришку на маленьку та приробивши ручку з велосипедної шини. Вироби із шин для саду можна регулярно міняти, створюючи новий антураж кожного літнього сезону.

Штучні водоймища

Цікаво виглядають і невеликі озерця, створені за допомогою шин великовантажів. Іноді навіть не здогадаєшся, що всередині шина, оскільки краї обкладені уламками плитки чи декоративним каменем.

Часто такий ландшафтний дизайн декорується гумовими качечками, жабами та іншими тематичними елементами. Щоб вода не йшла, під покришкою облаштують пластикове або бетонне дно.

Меблі та декор із шин у будинок

Пуфи, крісла із шин відмінно впишуться в інтер’єр дачі. Ретельно очистивши, покривши силіконовим герметиком та обтягнувши тканиною, з них виходять цілком функціональні та зручні речі. Чохол у такому випадку робиться знімний, щоб його було зручно прати за необхідності.





У більшості випадків для пуфу знадобляться:

  • Шини великого розміру;
  • Фанера;
  • Твердий оббивний синтепон або поролон товщиною не менше 5 см;
  • Поролон товщиною 2 см для кола покришки;
  • Оббивний клей в аерозольній упаковці;
  • Степлер та скоби для оббивки;
  • Дерев’яні ніжки 4 шт;
  • Стопірні болти 4 шт.

Після миття та просушування покришки вимірюємо її діаметр, за яким потім вирізали фанерну основу та кришку. Вирізаємо з фанери два кола різних діаметрів. Для розпилювання нам знадобиться лобзик або ручна пилка по дереву. Вирізаємо два кола і наждачним папером обточуємо краї кіл.

Виготовлена ​​таким чином фанера більшого розміру є дном пуфа, а менша кришкою. Приміряйте низ пуфу до покришки і перевірте, як він лежить, чи правильно вирізано.

Так само надягаємо на шину чохол і перевіряємо, чи не замала вона. Приклейте кришку до оббивного поролону завтовшки 5 см. Для цього набризкайте піну аерозольним клеєм та фанерою. Збираємо деталі та ставимо під вантаж так, щоб він добре схопився з клеєм.

Використовуючи поролон для оббивки товщиною 2 см, розрізаємо смугу по ширині нашої шини так, щоб вона перекривала сторони шини та довжину кола шини.

Скріплюємо нетканий матеріал оббивним степлером, одягаємо заздалегідь пошитий чохол та вуаля, можна користуватися.