Вироби з покришок своїми руками: прості та креативні ідеї прикраси дачі та саду (120 фото + опис)

Вироби з покришок – найкращі фото ідеї застосування старих покришок для дачі та саду. Інструкція з описом робіт

Оформлення ландшафтного дизайну дачної ділянки або території приватного будинку нерідко передбачає використання таких декоративних елементів, як садові фігури.

Але фабричні або авторські вироби, як правило, мають досить високу ціну, тому варто задуматися про альтернативу: з непотрібних речей, приготовлених на викид, можна самостійно виготовити оригінальні речі, які здатні прикрасити будь-яку садову композицію.

Одним із найпопулярніших матеріалів для втілення дизайнерських ідей своїми руками вважаються автомобільні покришки, вироби з яких дивують різноманітністю оформлення та широтою застосування.

Розмаїття ідей

Створити щось із старих шин не складно — існує чимало креативних ідей для застосування матеріалу, для втілення яких достатньо приготувати потрібні інструменти та деталі:

  • Старі шини;
  • Фарба різних кольорів та пензля;
  • Ріжучі інструменти;
  • Мотузки або ланцюги;
  • Лопата.

Вироби для саду з шин можуть мати різне призначення. Найчастіше вони не лише відіграють роль прикрас, а й несуть функціональне навантаження.

Надаючи гумі різну форму, можна створити садові фігури у вигляді тварин, огорожі, клумби, системи відведення води та багато інших корисних речей.

Для створення складних форм краще брати шини іноземного виробництва — вони більш тонкі та м’які, тому легко вивертаються.