Вироби для дачі покроково своїми руками: ТОП новинок та ідей виробів з мотлоху, та підручних матеріалів (фото з інструкцією, як зробити)

Вироби для дачі: креативні та прості ідеї. Фото інструкція, як зробити своїми руками з підручних матеріалів

Наявність дачної ділянки, безперечно, є перевагою. Сьогодні дачна ділянка використовується не тільки для вирощування овочевих та плодових культур, але й для активного відпочинку, сімейних та дружніх посиденьок, проведення літнього сезону. Велику популярність набув напрямок ландшафтного дизайну.

Для створення індивідуального стилю на ділянці більшість власників виготовляють цікаві вироби із підручних матеріалів.

Області застосування дачних виробів

Для виготовлення дачних виробів широко використовуються такі матеріали, як:

  • Деревина (всі її різновиди: МДФ, ДСП, фанера, цільний брус, дерев’яні рейки).
  • Метал, у тому числі листове залізо.
  • Пластикові пляшки та кришки від пляшок.
  • Старі автомобільні шини.
  • Камінці (річкові та морські, піщаник, камінь пластун).


У роботі можуть використовуватися відрізки труб ПВХ, старі ремені, текстильні клапті та багато інших предметів, що більше не використовуються в побуті.

Вироби з різних матеріалів знаходять своє застосування в таких областях:

  1. Прикраса садової ділянки. Це можуть бути фігури з гіпсу чи бетону, дерева чи пластикових кришок, пробок, пляшок.
  2. Корисні аксесуари. Для щоденного використання можна побудувати комплекти садових меблів (меблі виготовляються з дерев’яних палет, старих металевих бочок, пнів або зрубів, пластикових пляшок). Для зберігання робочого інвентарю найчастіше будують стійки, полиці, мобільні ящики.
  3. Іноді в роботі використовуються фрукти та овочі, із застосуванням яких можна ознайомитися на фото новинок виробів для саду.
  4. За допомогою каменю, кришок від пляшок, дерев’яних пробок облаштують садові доріжки, що дуже актуально в дощову погоду. З гумових смужок від автомобільних шин плетуть покриття для городу, оформляючи чисті та зручні проходи між грядками.
  5. Старі бочки використовують для організації поливу, збирання дощової води.

< "/wp-content/uploads/gfvhft_5055.jpg">Найкращі вироби для саду, виконані своїми руками, є комбінацією практичності та оригінального зовнішнього вигляду.