Різні вироби: ТОП-140 фото ідей подарунків та виробів. Вчимося, як зробити своїми руками в домашніх умовах

З паперу

Напевно, це найдоступніший матеріал, з якого можна зробити величезну кількість різних красивих виробів.

З кольорового паперу можна зробити:

  • Прапорці,
  • Ліхтарики,
  • Гірлянди.


Зовсім не складно задумати та створити цікаву аплікацію. Вона може стати подарунком комусь із родичів або незвичайною прикрасою будинку. Разом з дитиною можна зробити листівку, яка також, можливо, стане приємним сюрпризом близькій людині на свято.


Не варто також забувати про орігамі. З листів паперу складається безліч приголомшливих фігурок. Орігамі має купу технік, які можна використовувати у створенні вироби.

З природних матеріалів

На звичайній прогулянці дитина може набрати різного матеріалу для гарних виробів. Це можуть бути шишки, гілочки, жолуді, гарне осіннє листя і багато подібного.

  • З шишечок і паличок, наприклад, виходять дуже кумедні фігурки тварин. Можна використати пластилін, щоб скріплювати між собою матеріали.За наявності креативного мислення вдасться вигадати купу неповторних виробів.
  • Різнобарвне листя, зібране восени на вулиці, може перетворитися на чудову аплікацію. Усього потрібно приклеїти їх на аркуш паперу або картону в будь-якому порядку. Подібні заняття добре розвивають мислення та уяву дитини, а також дарують багато позитивних емоцій.