Вироби з крупи: огляд найкращих ідей та новинок, фото, покрокова інструкція, як зробити своїми руками, схеми, шаблони, приклади

Вироби з крупи поетапно своїми руками – майстер-клас з фото та описом, як зробити + шаблони та схеми для дітей

Бакалейні товари неодмінно присутні в кожному будинку, це улюблений доступний і дешевий матеріал для виготовлення саморобних аксесуарів, якими прикрашають інтер’єр або виставляють на виставках у школі, дитячому садку.

Подібне заняття заспокоює, розвиває дрібну моторику рук, сприяє стимуляції логічного мислення та художнього смаку у діток різного віку. Крім того, спільне проведення часу зближує членів сім’ї, об’єднуючи їх духовним зв’язком.

Доступні пропозиції

Вироби з крупи для дітей це найпростіші великі малюнки зі зрозумілою ним тематикою. Затребувані аплікації тварин, пейзажів, натюрмортів чи абстракцій спочатку з одного, а потім із кількох круп’яних різновидів. Це може бути:

  • Ведмежа;
  • Кішечка;
  • Снігур;
  • Метелик;
  • Квіти;
  • Черепашка.


Дорослі малюють контури майбутньої картини на картоні, а дитина викладає на клей вибрану сировину, не виходячи за межі.

Твір може характеризуватись однотонністю або різнобарвністю. Після п’ятигодинного просушування на ньому позначають необхідні дрібні деталі та покривають прозорим лаком.

Легкий у виконанні гриб-боровик. Капелюшок споруджують із червоної сочевиці, а ніжку із манки. Гороховий низ імітує зелену траву, з неї може рости ціла грибна родина.

Великолепний соняшник на жовтій одноразовій тарілці, який збирають на пластиліні. Середина – соняшникове насіння, а пелюстками послужать гарбузові зразки.

Проста варіація виліпити пластилінового їжачка і встромити в нього насіння соняшника, вістрям догори, отримавши об’ємну правдоподібну фігуру.