Вироби для ляльок: 130 фото ідей красивих речей для ляльок. Майстер клас для дітей. Інструкція, як зробити своїми руками

Вироби для ляльок своїми руками поетапно: майстер-клас виготовлення красивих речей, прикрас, аксесуарів для ляльок (130 фото)

Серед усіх іграшок у дитинстві для дівчаток на першому місці стоїть лялька. Ця іграшка повторює образ людини у дитячій грі. У ранньому віці дитина, досліджуючи ляльку, порівнює її зі своїм тілом, своїми рисами та можливостями. Ігри із лялькою всебічно розвивають. У взаємодії з лялькою діти відпрацьовують прості навички: одягають, годують, купають, розчісують волосся. Промовляючи її дії та ведучи діалог, пізнається принцип рольових ігор.

У міру дорослішання дівчинки, лялька стає не просто розвагою. Вона може стати немовлям, яке потребує уважного догляду, або подружкою, якій можна довірити всі секрети.

У будь-якому разі у такої важливої ​​персони має бути свій багатий ляльковий світ. У ляльки має бути свій будиночок з меблями, усіма необхідними речами. Їй потрібно багато нарядів, прикрас та різноманітних аксесуарів. Все, що хочеться мати самій дівчинці, потрібне її улюблениці у зменшеній версії.Виробники іграшок це чудово засвоїли, і представляють до уваги безліч товарів, призначених саме для ляльок. На такі атрибути, за бажання, можна спустити цілий стан, а можна зробити вироби для ляльок своїми руками.Це дуже цікаве заняття як для дітей, так і для дорослих. Воно може стати захоплюючим хобі або ремеслом, яке приносить дохід.