Військові вироби покроково своїми руками: майстер-клас виготовлення виробів на 23 лютого (фото, шаблони + інструкція)

Військові вироби – ТОП фото ідей дитячих виробів на військову тему. Покроковий майстер-клас для початківців (до школи та садка)

Військова тематика вважається дуже великою. Практично у кожної людини сформувалося своє уявлення про військові дії, військовослужбовців, потужну техніку і камуфляжне забарвлення одягу. Сьогодні ми поговоримо про військові вироби своїми руками.

У нашому матеріалі представлено кілька технік, що дозволяють створити ексклюзивні вироби за допомогою підручних матеріалів. Результати рукоділля можна використовувати для шкільних або дитсадкових виставок, а також як святкову атрибутику на 23 лютого та 9 травня.

Майстер-клас із створення димової гранати

Як зробити військовий виріб у домашніх умовах? При виборі техніки рукоділля необхідно враховувати вікову категорію. Наприклад, виготовлення димової гранати, напевно, оцінять підлітки.












Для створення такого виробу знадобиться:

  • Емальована каструля;
  • Нітрат калію;
  • Цукровий пісок;
  • їдальня ложка;
  • Картонна трубка;
  • Яскравий барвник;
  • Простий олівець;
  • Мотузка-гніт;
  • Паперовий скотч;
  • Сірники.

Етапи створення виробу на військову тему включають такі дії:

  1. В емальовану каструлю поміщаємо сухий екстракт нітрату калію та цукровий пісок. Співвідношення компонентів має дорівнювати 3 до 2. Дані речовини не становлять жодної небезпеки для організму. Щоб при запаленні виділялося багато диму, важливо дотримуватися пропорцій.
  2. Зміш із сухих компонентів необхідно уварити до консистенції арахісової пасти.
  3. Далі, в остиглий розчин можна додати трохи яскравого барвника за бажанням. Однак пам’ятайте, що яскравість диму можна регулювати кількістю фарбуючого пігменту.
  4. Тепер суміш необхідно помістити в картонну трубку. По центру обережно розмістіть олівець. Цей отвір дозволить рівномірно розподілити ґнот.
  5. Поверхню картонної трубки обклеюємо паперовим скотчем. Вгорі та внизу необхідно залишити маленькі отвори.
  6. Наш продукт готовий. Тепер його достатньо винести за межі приміщення та акуратно підпалити за допомогою свічок. Такі димові гранати часто використовують для тематичних фотосесій у стилі воєнного часу. Дана техніка рукоділля була розроблена для дітей та дорослих, вікова категорія яких досягає 16 років.На фото військового виробу представлений готовий результат.







Військовий бінокль

Такий військовий виріб можна використовувати для виставки в дитячий садок.

Для роботи знадобляться такі інструменти та витратні матеріали:

  • Дві картонні втулки;
  • Пластиковий пакет жовтого відтінку;
  • Клей ПВА;
  • Зелений кольоровий папір;
  • Тонка гумка;
  • Коробка з-під вина;
  • Кольоровий папір чорного відтінку.

Процес створення військового виробу своїми руками складається з наступних етапів:

  1. З пластикового пакета жовтого відтінку вирізаємо круглі елементи, що дозволяють імітувати скло бінокля;
  2. Винну пробку необхідно пофарбувати у чорний колір. Для цього знадобляться акрилові барвники на водній основі;
  3. Картонні втулки обклеюємо кольоровим папером зеленого кольору;
  4. Сполучаємо їх один з одним за допомогою клею ПВА. У верхній частині приклеюємо винний затор;
  5. У бічних частинах бінокля робимо наскрізні отвори для гумки, яка допоможе зафіксувати його на голові дитини.

Солдат із картонної втулки

Такий варіант військового виробу можна вибрати для тематичної виставки до школи. Що потрібно для рукоділля?

Для цього використовують:

  • Втулка туалетного паперу або картон. Якщо під рукою не виявилося картонної трубки, її можна виготовити самостійно з картону світлого відтінку. Перевагою другого варіанту є можливість регулювання висоти майбутнього солдата;
  • Акрилові фарби темно-зеленого, бежевого, білого, блакитного, чорного відтінків;
  • Простий олівець;
  • Пластмасовий корок;
  • Термопістолет.

Хід роботи:

  1. Попередньо поверхню картонної втулки необхідно задекорувати. Для цього використовую кисть та набір акрилових фарб. Малюємо імітацію воєнної форми. Одяг повинен поєднувати плями з бежевого, чорного і коричневого відтінку.
  2. Пластикову пробку необхідно пофарбувати в темно-зелений колір. Вона виступатиме як захисна каска. З картону вирізаємо козирок, який надалі приклеїмо до пластикової основи.
  3. На картоні світлого відтінку малюємо руки солдата.Фарбуємо рукави форми у кольори, присутні на одязі солдата. Акуратно вирізаємо заготовки та фіксуємо їх до тулуба за допомогою термопістолета.
  4. На картоні малюємо автомат. Для його фарбування використовуємо чорний та коричневий барвники. За допомогою ножиць вирізаємо зброю для військовослужбовця. Далі фіксуємо військовий декор до картонної основи.
  5. Тепер можна переходити до обличчя солдата. Блакитна і біла фарба малює очі. Зіниці оформляємо чорним кольором. Тонким пензлем промальовуємо посмішку та ніс. На голові фіксуємо капелюх, по центру якого малюємо червону зірку. Наш солдат повністю готовий!

Вітальна листівка

Ця техніка може бути розроблена для різної вікової категорії. Виріб є листівкою, дизайн якої виконаний у військовій тематиці. На ній присутні червоні гвоздики, вічне полум’я та солдатська каска.






Для роботи знадобиться:

  • Гофрований папір червоного та зеленого відтінку;
  • Ножиці;
  • Простий олівець;
  • Клей;
  • Картон жовтого, червоного, коричневого та зеленого відтінку.

Хід роботи:

  1. аркуш картону складаємо навпіл. На внутрішній частині листівки пишемо вітання, присвячене тематичній даті.Тут також можна намалювати малюнок, присвячений військовій події.
  2. Переходимо до декорування лицьової сторони. Її прикрашатиме 2 червоні гвоздики, солдатська каска і вічне полум’я. Переходимо до створення кольорів. До цього з гофрованого паперу вирізаємо довгі смужки, товщина яких повинна бути не менше ніж 3 см. Верхній край підрізаємо ножицями. Таким чином, вдається створити ефект бахроми, яка при скручуванні додати пишності квітки.
  3. Стебло та листя виконуємо з темно-зеленого паперу. Приклеюємо всі деталі один одному, при цьому формуючи красивий квітковий декор. За такою ж методикою робимо другий елемент.
  4. З картону коричневого відтінку вирізаємо зірку, з якої виходитиме вічне полум’я. Вирізаємо елемент і приклеюємо його лицьовій стороні нашої листівки. За такою ж методикою вирізаємо яскраве полум’я жовтого кольору. Усередині мов вогню малюємо яскраво-жовтогарячі прожилки. Приклеюємо деталі до осередку.
  5. Тепер із темно-зеленого картону необхідно вирізати каску солдата. Акриловою фарбою яскраво — яскраво-червоного відтінку малюємо зірку. Вирізаємо деталь та фіксуємо її до загальної композиції. Завершальним штрихом буде розташування червоних гвоздик. Такий виріб можна подарувати ветеранам на 9 травня.







Фото військових виробів