Виробництво сніговика з підручних матеріалів (110 фото): покроковий майстер-клас, як зробити гарний виріб своїми руками

Виробництво сніговика з підручних матеріалів – вчимося, як зробити сніговика в домашніх умовах (110 фото ідей + інструкція)

Напередодні улюблених новорічних свят так хочеться прикрасити своє житло, вигадати оригінальні подарунки для близьких людей.

Яскраві фото сніговиків, зроблених своїми руками, не тільки створюють святковий настрій, а й викликають бажання зайнятися рукоділлям.

Чому б не уявити собі радість, зробивши цікаві вироби власноруч, тим більше, що для цього підійдуть звичні підручні матеріали.

Шкарпетка

Один із найпростіших варіантів – зробити улюбленого персонажа зі звичайного шкарпетки, який знайдеться у кожному будинку. Отже, для цього потрібно:

 • Носок світлого відтінку;
 • Синтепон або інший м’який наповнювач;
 • Додаткові декоративні елементи: гудзики, різнокольорова тканина, намистинки;
 • Нитки;
 • Ножиці.

Коли все під руками, можна приступати до справи, дотримуючись зрозумілого та простоту покрокового керівництва:

 1. Шкарпетка розрізається на дві частини посередині.
 2. Верхня частина буде тілом. Її необхідно вивернути на виворот. Далі верх слід зв’язати за допомогою міцної нитки. Потім шкарпетка назад вивертається на лицьову сторону.
 3. Тіло заповнюється синтепоном.Не варто додавати занадто багато наповнювача, щоб іграшка вийшла досить м’якою та приємною при дотику.
 4. Закрита сторона також закривається, міцно зав’язується ниткою.
 5. Щоб надати необхідну форму тіла героєві, використовується нескладний прийом. Візуально визначається, де буде межа між тілом та головою. Це місце перев’язується ниткою. Необхідно використовувати білу нитку, щоб її було непомітно.
 6. З другої частини шкарпетки робиться шапочка. Для цього слід підвернути обрізаний край кілька разів. Готову шапочку одягаємо на голову. За бажання її можна прикрасити невеликим помпончиком.
 7. Для носа пропонується кілька ідей. Це може бути склеєний оранжевий картон. Не буде складно скористатися фломастером, щоб намалювати акуратний носик. Ще можна підібрати підходящу за формою та розміром намистинку. Творчо варто підійти і до оформлення очей.
 8. В якості додаткової прикраси варто використовувати яскраву тканину, вирізавши шарфик. Яскравим акцентом стануть і барвисті ґудзички.
< "/wp-content/uploads/gfvhft_19892.jpg">В результаті нескладних дій створюється чудовий сніговик зі шкарпетки своїми руками. Він стане чудовою прикрасою до святкового інтер’єру, радуватиме своїм цікавим зовнішнім виглядом.