Вироби на тему Літо (літні вироби своїми руками): ТОП фото ідей, покрокова інструкція, як зробити + цікаві задумки

Вироби на тему літо (літні вироби) – ТОП легких та простих виробів для початківців. Оригінальні ідеї на літню тему + фото та шаблони

Багато батьків починають ламати голову, як зробити літні вироби своїми руками. Дуже часто такий виріб просять принести в садок або школу. Якщо для виробів на осінню тему відразу приходять матеріали у вигляді овочів, листя та жолудів, то на тему літа деякі чомусь нічого не можуть вигадати.

Насправді фото виробів із символом літа доводять, що є багато варіантів, як у своїй роботі показати всі фарби цієї чудової пори року.

Віяло з паперу

Що, як не віяло, є справжнім літнім виробом? Їм можна користуватися в спеку, а якщо зробити його у вигляді якогось фрукта, то взагалі вийде річ на тему два літа в одному.

Для роботи буде потрібно:

 • П’ять плоских дерев’яних паличок можна взяти від морозива. Якщо таких немає, спробуйте знайти пластикові, але обов’язково плоскі;
 • Дрель, щоб просвердлити отвір у паличках;
 • аркуш паперу;
 • Фарби;
 • Клей.

Палички найкраще розфарбувати у яскравий колір. Все-таки тема літа хочеться більше яскравих фарб. Для цього підійде як гуаш, так і акварель. Можна взяти й акрил.
Після цього палички потрібно скласти стопкою один на одного і просвердлити невеликий отвір у всіх разом у нижній частині.

 1. Тепер потрібно вставити в отвір невеликий шуруп, з іншого боку на кінці закрутити гайку та прибрати гостру частину, якщо вона залишається стирчати.
 2. Тепер палички є основою віяла, яку можна розкласти.
 3. Потім основу потрібно прикласти до аркуша паперу і схематично намалювати саму частину опахала.
 4. Тепер залишається вирізати її за контуром і також розфарбувати.
 5. Можна зобразити цю частину у вигляді часточки кавуна, намалювавши скоринку, м’якоть та насіння. Добре вийде і помаранчева часточка апельсина.
 6. Завершенням виробу на тему літа до дитячого садка буде з’єднання паперової та дерев’яної основи.
 7. Залишиться тільки зігнути папір так, щоб віяло можна було скласти.