Вироби до дня похилого віку своїми руками: інструкції з фото для середньої групи, початкової школи та дитячого садка

Вироби до дня похилого віку — створення оригінального подарунка своїми руками. Фото ідеї листівок, сувенірів

День літньої людини відзначається досить рідко, тому отримати незвичайний подарунок до цього свята бабусь та дідусів буде особливо приємно. А для малюків це стане чудовою можливістю зробити щось гарне чи корисне своїми руками.

Тим більше, що більшість виробів не вимагатимуть складних інструментів або спеціальних навичок. Як видно на фото виробів до дня літньої людини, дорогим людям можна приготувати навіть прості та нехитрі подарунки. Але дуже часто саме такі вироби дарують більше радості, ніж круті покупки в магазинах.

Листівки

Майстер-клас для початківців відкривається виготовленням листівок. Найпростіше вітання можна створити з листа кольорового картону або звичайного білого паперу. Всередині зазвичай малюють квіти та пишуть добрі приємні слова.

Але навіть зі звичайної листівки можна створити справжній витвір мистецтва. Для цього листівці надають незвичайну форму, наприклад, у вигляді чашки або сонечка з промінчиками, а всередину вкладають листочки з привітаннями від усіх членів сім’ї.

Окрасою лицьової частини зможуть стати штучні квіти з атласних стрічок, легкі бантики, ніжні метелики із кольорового паперу.При цьому останні можна приклеїти лише за «тельце», залишивши крильця тріпотіти від найменшого вітерця.

Так само можна зробити об’ємну листівку з різнобарвною парасолькою, яка вкриє близьких людей від душевних переживань. Для створення подібного творіння знадобляться:

  • Аркуш яскравого кольорового паперу;
  • Білий картон;
  • Клей;
  • Ножиці;
  • Фломастер.Технологія виготовлення досить проста:

  1. Неширокі (приблизно 10 сантиметрів) аркуші паперу складають звичайною гармошкою.
  2. Яскраві гармошки, що вийшли, скріплюють між собою в серединці. Зробити це можна степлером, клеєм або ниткою із голкою.
  3. Края півкола, що вийшов, приклеюють до листа картону.
  4. По центру малюють ніжку парасольки.
  5. Листівку складають навпіл