Вироби на Новий Рік 2024: ідеї прикрас та подарунків зроблені своїми руками (120 фото + схеми)

Вироби на Новий Рік 2024 своїми руками: 120 яскравих фото-ідей прикрас та подарунків. Легкий майстер-клас для початківців

Дизайнерські тренди нині поширюються і на прикрасу новорічної ялинки. Можна купити всі іграшки у певній колірній гамі, врахувати розмір та підсвічування, та створити стильну та елегантну композицію.

А якщо не думати про новорічні прикраси, як частини інтер’єру, а ялинку бачити, не як дизайнерське рішення, а згадати, як ви себе відчували коли вам було 5?

Вам, напевно, був не цікавий ні колір ялинкових прикрас, ні правильне їхнє поєднання. Кожна іграшка здавалася магічною, кожна блискуча куля, гойдаючись, відображала весь світ, а зірка на верхівці була недосяжною і прекрасною. Зараз ви доросла і розумна людина, і знаєте ціну часу та ілюзіям.

І якщо у далекому дитинстві у вас була бабуся-рукоділка, яка вміла робити казкові речі, і вчила вас робити гірлянди з кольорового паперу, золотити шишки та загортати горіхи у фольгу, то сьогодні одним натисканням кнопки ви купуєте дизайнерські іграшки та власне свято не може бути створено руками інших.

Вийти елегантно, зі смаком, впишеться у дизайн, але казки не буде. Яким є вашим дітям у цьому, суворо виміряному та ретельно продуманому святі?

А якщо струсити старовиною і вирізати зірки з серветки і приклеїти на шибки, нарізати смужок кольорового паперу і склеїти гірлянди, наробити саморобних іграшок і стати для ваших дітей всемогутнім магом, який уміє все, навіть зробити зірку!