Виріб орігамі з паперу своїми руками: схеми, шаблони. Інструкція, як скласти орігамі для початківців (140 фото)

Виріб орігамі з паперу (140 фото): покрокова інструкція для початківців. Вчимося складати орігамі своїми руками + схеми

Як і в більшості інших захоплень, якщо ви відточите основи виробів орігамі з паперу своїми руками, у майбутньому ви зможете розпочати складніші проекти.

Представлені нижче уроки орігамі для початківців допоможуть вам закласти основу для майстерності в цьому напрямі творчості.
Лебідь

Це керівництво допоможе вам крок за кроком створити свого лебедя з паперу за допомогою дешевих і простих матеріалів. Ваш лебідь може бути використаний для ілюстрації персонажів із літератури, телебачення, фільмів та ігор.

Це простий і дешевий варіант виробу орігамі з паперу для початківців, який можна додати до будь-якого уроку в класі. Для дітей молодших за перший клас потрібно більше одного дня роботи, і заздалегідь нарізані предмети можуть виявитися корисними.

Ви можете розбити на частині створення цього виробу. Можуть бути корисними попередні шаблони. Хорошою ідеєю може бути робота у невеликих групах.

Необхідні матеріали:

 • Папір (рекомендується для творчості)
 • Клей
 • Шаблон, завантажений в Інтернеті
 • Ножиці
 • Канцелярські скріпки
 • Маркер (багато кольорів або один)
 • Фарба
 • Дироколів
 • Зубочистка

У мережі дуже багато різних видів лебедів для орігамі. Ви можете вибрати будь-хто, який сподобається. Завантажте, роздрукуйте та виріжте шаблон.

Створюємо тіло лебедя:

 1. Візьміть аркуш щільного паперу того кольору, якого хочете, щоб був ваш лебідь. Найчастіше вибирають білий колір.
 2. Натисніть на папір до розміру 12*30 см.
 3. Нанесіть клей на короткий бік паперу та скачайте його. Використовуйте скріпки, щоб утримувати форму на місці.

Голова лебедя:

 1. Візьміть шаблон з головою лебедя і складіть шматок білого щільного паперу (або будь-якого кольору на ваш вибір). Виріжте голову та шию лебедя.
 2. Тепер візьміть шматок помаранчевого щільного паперу. Складіть навпіл і виріжте дзьоб. (Ви можете використовувати інший колір, якщо хочете).
 3. Тепер настав час вирізати лебедині вії. Візьміть шматок чорного щільного паперу та виріжте за шаблоном два ока.
 4. Приклейте очі з кожного боку голови та дзьоб по обидва боки голови.

Крила:

 1. Візьміть два шматки білого листа (колір на ваш вибір) і виріжте їх з викрійки.

Збираємо всі деталі разом:

 1. Візьміть циліндр і зробіть прорізи розміром 2 сантиметри на відстані 5 сантиметрів один від одного на верхній частині циліндра та вставте шию лебедя.
 2. Якщо частина шиї стирчить, значить не вгадали, не хвилюйтесь! Обріжте язичок, щоб його можна було скласти. Приклейте його до тулуба лебедя.
 3. Якщо ви виявите, що тіло занадто довге, ви можете його підрізати. Ви також можете зробити невеликі обрізки, якщо не впевнені, що все співпаде.

Крок 6: Завершення створення виробу

Пам’ятайте: ви можете вибрати будь-який кольоровий папір, який вам подобається, ви також можете використовувати білий папір і розфарбувати його крейдою. Просто переконайтеся, що ви розфарбували перед приклеюванням.