Виробництво тюльпани своїми руками покроково: 120 фото, прості ідеї створення з паперу, ложок, картону та фетру (інструкція з описом)

Вироби тюльпани – цікаві аплікації, вироби з паперу та ложок. 120 фото ідей. Майстер-клас для початківців

Квіти дарують на кожне свято, вони відрізняються своїми ароматами та яскравими соковитими квітами, а ще вони дуже гарні. Квіти, що найчастіше зустрічаються, це троянди, такі ніжні квіти сподобається всім без винятку і звичайно, тюльпани також цінуються своєю красою. У цій статті ви дізнаєтеся ідеї створення тюльпанів.

Садівники люблять вирощувати їх на своїх ділянках, доглядати їх і вони тішить щороку. Але це вимагає уваги, щоб їх утримувати та вирощувати, можна і зробити вдома зовсім легко та просто.


Можна робити зі своєю дитиною до якогось свята, тюльпани особливо часто дарують на День Перемоги ветеранам війни або також до Дня Захисника вітчизни.

Варіант створення тюльпанів

Є багато варіантів, найпростіший варіант для початківців розглянутий нижче. Можна зробити його в дитячий садок або для школи, вони відрізняються своєю красою.

  1. Щоб зробити такі квіти, спершу двосторонній кольоровий папір.
  2. Краще робити це не поспішаючи, після цього береться паличка та обмотується зеленою стрічкою.
  3. Потім склеюються заготовки квітів один до одного, а паличка між ними вставляється.
  4. Наприкінці йде оформлення листочками, за бажанням створюють не одиночний тюльпан, а відразу букет, деякі садять також у горщик і ставлять у себе на столі, теж непогана ідея!
  5. Також приклейте на лист і в результаті, у вас вийшла картина, то використовувати краще не паличку, а папір для створення стебла.
Ще однією ідеєю оформлення тюльпану може стати створення їх об’ємними.