Вироби для 2 класу: своїми руками з паперу та картону з шаблонами, урок рукоділля для найменших (120 фото)

Вироби для 2 класу поетапно – найкращі ідеї з фото. Опис технології роботи. Майстер-клас виготовлення з паперу із шаблонами

Діти неймовірно швидко розвиваються, вивчають навколишній світ, тому важливо знайти дитині такий час, який приверне всю його увагу і допоможе набути якихось корисних навичок. На роль такого заняття чудово підходить рукоділля.

У цій статті ви дізнаєтеся, які цікаві вироби для дітей можна зробити, а фото таких виробів для дітей 2 класу допоможуть вам краще зрозуміти.

Що потрібно дитині для роботи?

Для роботи своїми руками вкрай потрібний якісний підбір матеріалу та інструментів. Другокласнику буде набагато легше робити вироби, якщо інструменти будуть зручними, а матеріал доступним.

Тримаючи інструмент у руках, ваша дитина повинна почуватися комфортно і впевнено. Пропонуємо вам спиратися на цей список:

  • Ножиці. Це дуже важливий інструмент для роботи, а щоб ваша дитина уникла травм, купіть їй такі ножиці, у яких закруглені краї Якщо ж ваша дитина шульга, обов’язково придбайте спеціальні ножиці для шульги: тоді дитина зможе працювати над виробом з комфортом.
  • Лінійка.Радимо придбати лінійки з дерева, тому що вони не ковзають і є безпечними для дитини, а ще дерев’яні лінійки не розбиваються, як пластикові, на безліч дрібних уламків.
  • Олівці, фломастери, фарби. Для розфарбування своїх робіт підійдуть будь-які фарби, які мають сертифікат якості.
  • Пластилін. Не скупіться на цьому матеріалі! Купуйте вашій дитині велику пачку, де є кілька кольорів, адже з цього матеріалу дитина може створити гарні вироби своїми руками навіть до школи!
  • Картон та папір. Дитині буде приємніше робити вироби з паперу, якщо вона матиме великий вибір кольорів.
  • Клей. Підійде ПВА або клейові олівці