Виробництво планети: покрокова інструкція виготовлення планети сонячної системи своїми руками (120 фото)

Виробництво планета поетапно – вчимося, як зробити планету своїми руками. Майстер-клас для дітей + фото готових робіт

Чому люди різних поколінь так охоче беруться за виготовлення виробів? Тому що домашня творчість дозволяє добре провести час, у тому числі разом із дітьми та онуками.

На додаток дане заняття приносить чималу естетичну користь, тому що в результаті нього виходять оригінальні вироби, здатні прикрасити домашній або офісний інтер’єр. У багатьох випадках саморобні іграшки та моделі також стають чудовими подарунками з приводу тієї чи іншої урочистості.

До Дня космонавтики, що відзначається навесні, дитсадківці та школярі традиційно будуватимуть вироби, що зображають планети Сонячної системи. Таким чином вони долучаться до славної російської історії освоєння космосу.

Щоб поставлене вчителем досить складне завдання з розкроювання та складання Місяця або Землі не стало для дитини стрибком у невідомість, слід заздалегідь познайомити його з різними техніками проектування та складання моделей небесних тіл.

Як свідчить досвід навчання рукоділля, достатньо продемонструвати юному учневі найпростіші технічні прийоми моделювання, і власна уява обов’язково допоможе йому зробити планету чи світило, яке він сміливо покаже на шкільній виставці.

На фото вироби планети добре видно, що нічого особливо складного у складанні такої іграшки чи наочної допомоги немає. Потрібно лише виявити деяке терпіння та посидючість — і все обов’язково вдасться.