Вироби до школи 4 клас (120 фото ідей): простий майстер-клас, опис технології аплікації з паперу для дітей

Вироби до школи 4 клас – 120 фото нескладних ідей. Прості вироби для початківців (майстер-клас + інструкція)

Поки діти відвідують дитячий садок, а потім школу доводиться робити величезну кількість різноманітних виробів. Спочатку вони робляться спільно з дорослими, а чим дорослішими стають діти, процес набуває більш самостійної діяльності.

У четверному класі хлопці ще не завжди обходяться без допомоги, але ще з величезним бажанням беруть участь у цьому. Така творча робота дозволяє розвинути у них мислення, уяву, дрібну моторику рук, що благотворно впливає на загальний розвиток молодшого школяра.

Матеріали для творчої діяльності

Для того, щоб зробити гарний виріб для школи учневі 4 класу, не потрібно шукати щось спеціальне чи незвичайне, все що необхідно можна взяти у «матінки-природи».

Адже з приходом першого вересня, коли діти повертаються до школи, починається «золота пора», і з дерев починає опадати листя, яке можна зібрати і надалі використовувати в роботі.

Тільки для того, щоб вони підійшли, їх потрібно спочатку підготувати:

  • Зібрати різнокольоровий опалений матеріал;
  • Очистити від бруду – за необхідності протерти вологою ганчіркою;
  • Помістити між сторінками книг або скористатися праскою та акуратно пропрасувати.

Другий спосіб швидший, але може статися деформація аркуша. Коли природний матеріал готовий можна приступити до найцікавішого процесу – виготовлення осіннього виробу для школи.

Тут можна вибрати будь-який варіант, від звичайної аплікації до серйознішого проекту, найголовніше підключити свою уяву, фантазію.