Вироби для дівчаток поетапно своїми руками: 130 фото цікавих та красивих виробів. Майстер-клас для дівчаток різного віку

Вироби для дівчаток своїми руками: ТОП найкращих фото ідей. Покрокові інструкції виготовлення простих та красивих виробів

Оригінальні вироби для дівчаток своїми руками створюються з любов’ю, а процес для дорослих стає неймовірно захоплюючим.

У даному напрямку існує безліч цікавих ідей, які можна успішно реалізувати у житті. Порадує і достаток матеріалів, які підходять для виготовлення виробів.

Буси з паперу

До одного з найлегших виробів для дівчаток належать намисто, виконані зі звичного матеріалу – паперу. Для роботи знадобляться:

 • аркуші різнокольорового паперу або старі журнали;
 • Клей;
 • Ножиці;
 • Тоненька паличка;
 • Мотузка.

Робота відбувається так:

 1. З паперу вирізають смужки. Додатково потрібна достатня кількість трикутників. Їх також слід вирізати.
 2. На паличку накручуються смужки, а край заклеюється. Так само необхідно надійти і з трикутниками. Після склеювання заготовки знімаються з палички.
 3. Прикраса збирається дуже просто. Для цього всі елементи надягають на мотузок, який наприкінці зав’язується.

При створенні виробу варто грамотно підібрати папір за відтінками, щоб все гармоніювало, а дизайн вийшов привабливим.

У процесі збирання варто чергувати склеєні смуги та трикутники, створюючи цікавий зовнішній вигляд виробу. Прекрасно будуть виглядати намистинки, що розташовуються між паперовими елементами.


Квілінг

Популярність техніки квіллінг стрімко зростає. Нічого дивного, адже процес створення красивих виробів із паперових смужок неймовірно цікавий. Для цього потрібно:

 • Різнобарвний папір або спеціальні набори для квілінгу, в яких вже нарізані на смуги папір;
 • Ножиці;
 • Клей.

Якщо використовується звичайний папір, його необхідно нарізати на смуги. Технологія дозволяє створювати різні роботи. До них відносяться прості плоскі. Вони виконуються просто. Цікаво виглядають складніші роботи. Це об’ємні витвори.

На початку пропонується робити невеликі роботи, приклеюючи смуги на картонну основу. Так можна зробити оригінальні листівки. Надалі рівень складності можна збільшувати.У квілінг смуги легко скручуються, що дозволяє створювати необхідні заготовки для запланованих робіт. Елементи склеюються між собою.

Матеріали, необхідні для квілінгу, дуже доступні, а сам процес дуже цікавий, до того ж розібратися, як зробити вироб для дівчаток, не буде складно.

Корона

Кожна дівчинка мріє стати принцесою. Вона зможе відчути себе в цій ролі разом із короною, зробленою вручну, а знадобиться для цього небагато:

 • Картон;
 • Кольоровий папір;
 • Фломастери;
 • Клей;
 • Ножиці.


Виробництво з паперу для дівчаток дуже простий у створенні:

 1. З картону вирізається корона. Вона повинна відповідати розмірам.
 2. Щоб корона виглядала ошатно, її слід розфарбувати. Для цього зручно скористатися фломастерами. Підійдуть і барви. Можна вибрати традиційний золотий відтінок. Не менш привабливо виглядатимуть й інші колірні рішення, які роблять корону оригінальнішою.
 3. Можна використовувати інші декоративні доповнення. Ефектно виглядатимуть стрічки або намистинки, але їх необхідно надійно закріпити.
 4. По завершенні етапу декорування залишиться з’єднати краї корони.

Скільки веселих ігор можна придумати з такою чудовою прикрасою!


Брілок

Дорослі майстрині зможуть зробити чудовий подарунок для дитини. Основним матеріалом для його виготовлення є фетр. Знайти його у продажу не важко. Оригінальна ідея – зробити невеликий брелок у вигляді слоника.

Для цього необхідно:

 1. Заздалегідь на окремому аркуші створюється ескіз майбутнього виробу.Варто придумати, як виглядатиме персонаж, визначитися із забарвленням. Залежно від цього підбираються відповідні аркуші фетру. Він повинен влаштовувати завтовшки та підходити забарвленням.
 2. З паперу вирізають основні деталі. Намалювати контур слона не буде складно, але можна знайти спеціальні схеми та викрійки в інтернеті, завантажити їх та роздрукувати. Вони стануть вірними помічниками у роботі.
 3. На лист фетру переносяться контури деталей, після чого акуратно вирізуються.
 4. Наступним етапом буде зшивання.
 5. Виріб можна зробити об’ємним. У такому випадку додатково знадобиться наповнювач, наприклад, синтепон. Він розташований усередині між основними деталями – верхньою та нижньою частиною.
 6. Зшиваючи основні деталі, варто закріпити мотузку, на якій брелок триматиметься.


Слонік стане стильним аксесуаром. По фото виробів для дівчаток видно, що зробити дизайн цікавішим допоможе вміло підібраний декор. Це можуть бути стрічки або намистинки.


Іграшки

Дорослим буде цікаво зробити і фетрові іграшки. Вироби для дівчаток виходять дуже красивими, а для дорослих дуже цікаво їх робити.

Одразу необхідно приготувати необхідну кількість фетру. У продажу він продається у листах, що дуже зручно. Колірна гамма неймовірно широка. Знайти потрібні відтінки під конкретні задуми не буде складно.

Технологія виготовлення не передбачає складності:

 1. На початку потрібно визначитися з викройкою. Найпростіше відразу знайти в інтернеті відповідний варіант, а потім роздрукувати.
 2. За перенесеними контурами на фетр вирізується необхідна кількість деталей.
 3. Елементи зшиваються, наповнюючись синтепоном, щоб отримати об’ємний виріб.Фетр – неймовірно популярний сьогодні матеріал. Його переваги оцінили вже багато майстрів. Він зручний у роботі, дозволяє легко втілювати у житті найтворчіші задуми, створюючи чудові роботи, у тому числі і іграшки.

Пластилін

Особлива категорія, що приваблює багатьох майстринь – це вироби з пластиліну для дівчаток. Завдяки еластичності матеріал дозволяє створювати різноманітних персонажів.

Рослини, квіти, тварини, казкові герої – кожна робота заслуговує на себе уваги, якщо зроблена акуратно і з любов’ю. У продажі представлено безліч наборів пластини різноманітних кольорів.

Фото виробів для дівчаток