Вироби на 9 травня своїми руками: ТОП-150 фото конкурсних робіт, майстер-клас із описом. Гарні ідеї виробів для дитячого садка

Вироби на 9 травня – ТОП-150 фото ідей виробів на конкурс у школі. Покрокова інструкція, як зробити швидко та дуже красиво

Дуже скоро настане знаменна дата для всього населення країн СНД та в цілому світу. Цього дня відзначається перемога на фашистській Німеччиною, яка капітулювала 1945 року.

Напередодні цього дня у дитячих садках, школах оголошуються конкурси на створення тематичних виробів, які допомагають у патріотичному вихованні молодого покоління, а також розвивають дрібну моторику рук.

Крім того, таке проведення часу відмінно зближує батьків з дітьми, розвиває творче мислення дитини. Розглянемо як зробити виріб на 9 травня у різний спосіб.

Паперова техніка

Найпростіший і очевидніший варіант, це зробити бронетехніку з паперу. Щоб вироби були максимально канонічні, як прототип рекомендується використовувати фотографії реальних танків, що використовувалися за часів Великої Вітчизняної Війни.Зробити такий виріб не складно, потрібно лише заздалегідь приготувати всі необхідні матеріали. Знадобляться ножиці, кольоровий папір, клей, олівець, фломастери, ручки та олівці для розфарбовування. Це буде дуже гарний виріб на 9 травня, до того ж максимально історичний.