Виріб для дідуся поетапно: майстер-клас з фото та детальним описом. Найкращі ідеї подарунка + інструкція, як зробити

Виріб для дідуся поетапно: майстер-клас з фото та детальним описом. Найкращі ідеї подарунка + інструкція, як зробити

Наймудріша і найдосвідченіша людина в сім’ї – це, звичайно ж, дідусь. За плечима цієї людини сталося чимало цікавих історій, про які він з трепетом розповідає своїм дітям, онукам та онукам. Тому, щоб привітати коханого дідуся з будь-яким святом, будь то день народження або інші знаменні події, необхідно відповідально поставитися до вибору подарунка.

Подарунок може бути куплений у магазині, але буває так, що на нього не вистачає коштів. В цьому випадку можна зробити підробку з підручних матеріалів, яка сподобається дідусеві, не залишивши його байдужим.

Ця стаття пропонує кілька цікавих варіантів виробів з фото дідусеві своїми руками на будь-який смак.

Листівка на день народження

Однією з найпростіших ідей для саморобного подарунка є яскравий виріб дідусеві. Вона може бути зроблена з матеріалів, які завжди знаходяться під рукою – це кольоровий папір, картон, фломастери, маркери, ручки, бісер тощо.

  1. Для першого варіанта листівки необхідно взяти та акуратно зігнути альбомний або картонний лист.
  2. Форма майбутньої листівки може бути будь-яка, наприклад, у вигляді квадрата, прямокутника, серця, сонця та ін.
  3. Далі вписуються теплі та ніжні слова вітання. Це може бути прекрасний вірш свого твору чи проза.
  4. Обличчя оформляється різними елементами з кольорового паперу, бісеру, красивих стрічок, малюнків, виконаних кольоровими олівцями або фломастерами. Тут можна виявити весь свій креатив.

Для наступного варіанта знадобляться ті самі матеріали. Тільки на відміну від першої листівки на другій розміщуватимуться об’ємні трояндочки. Для того, щоб зробити прості, але водночас цікаві квіточки необхідно взяти:

  • Папір червоного кольору;
  • Клей (бажано ПВА);
  • Простий олівець;
  • Ножиці;

На папері намічають спіралеподібні лінії та акуратно вирізують по колу. Далі скручують трояндочку і рівно склеюють кінці. Такі незвичайні троянди є дуже добрим доповненням для листівки.