Вироби з лампочок: ідеї застосування лампочок для початківців, покроковий майстер-клас з фото інструкцією, як зробити

Вироби з лампочок своїми руками: майстер-клас з фото та простими інструкціями. Найкращі ідеї виробів та прикрас з лампочок

Работливість, і художня фантазія часто дозволяє власникам зберегти старі речі, даруючи їм друге життя. Не варто спішно викидати лампи розжарювання, що перегоріли, адже з мініатюрних скляних фігур можна зробити безліч оригінальних і корисних предметів інтер’єру.

Лампочки можна використовувати без попередньої підготовки або після видалення металевого цоколя.

Підготовка ламп для використання

Для деяких виробів з лампочок, що виготовляються своїми руками, потрібно попередньо видалити цоколь з лампи розжарювання, наприклад, якщо планується зробити оригінальну колбу для рослин.

У ряді випадків необхідно також оплавити дно скляної колби, щоб надати йому бажаної форми або зробити додатковий отвір у виробі.

Інструкція щодо підготовки витратних матеріалів до самостійної роботи:

  1. За допомогою плоскогубців від’єднують контакт у верхній частині цоколя.
  2. Для виконання подальших дій потрібно використовувати щільні рукавички, щоб знизити ризик травми.
  3. Скляний контур навколо ізолятора обережно розламують.Далі за допомогою пінцета витягають із лампи всю начинку (нитки розжарювання, проводки).

Щоб оплавити матеріал, необхідно використовувати газовий пальник. Полум’я направляють точно на обрану ділянку, а в міру нагрівання скла, шпажкою або металевим шпателем надають поверхні належної форми.

Якщо потрібно зробити додатковий отвір, шпателем злегка розсувають оплавлені краї матеріалу.