Вироби з паперу (100 фото ідей): урок роботи з папером для початківців, майстер-клас з детальним описом

Вироби з паперу крок за кроком своїми руками — легкі та прості вироби для дітей з фото. Інструкції, аплікації, схеми із шаблонами

Папір – це найдешевший та універсальний матеріал для виготовлення творчих виробів. Простота використання та яскрава різноманітність колірної гами та декоративних характеристик дозволяє батькам майструвати легкі та красиві вироби з паперу разом з дітьми.

Така цікава творча діяльність формує у малюків багату уяву, покращує пам’ять, мислення, навички посидючості та уважності, що дуже важливо для розвитку дітей.

Застосовуючи деякі нескладні навички, діти вчаться створювати дивовижні витвори для прикраси інтер’єру, які додають до будинку нотки шарму та індивідуальності.

Як зробити легкий виріб із паперу зі своїм малюком? У цьому вам допоможе наш цікавий майстер-клас з виготовлення паперової сонечки!


Робимо своїми руками

 1. Для роботи потрібні ножиці, простий олівець, чорний маркер, білий папір, клей – олівець, якийсь предмет круглої форми для того, щоб обвести його, а також кольоровий папір чорного та червоного кольорів.
 2. Для прикраси можете використовувати блиски, паєтки, красиві намистинки, виявляйте фантазію, виготовлення виробу з паперу – це чудовий привід для творчих експериментів!
 3. Для милого послання на тулуб сонечка можете намалювати гарне серце, це чудовий подарунок для мами та бабусі!

Порядок дій:

 1. На червоному листі малюємо два кружечки однакового розміру, для цього можна просто обвести якийсь предмет круглої форми, наприклад, склянку. Діаметр кружечків вибирайте самі, він може бути будь-який. Потім акуратно вирізаємо деталі.
 2. Тепер на чорному аркуші паперу малюємо один кружечок за розміром трохи менше, ніж червоні, а другий ще менше. Чорні елементи, що виходять, теж вирізаємо.
 3. Саме час зібрати наше сонечко! Червоні кола складаємо навпіл і добре прогладжуємо на згині.
 4. Чорний кружечок, той, який побільше, буде тулубом нашого сонечка, а червоні зігнуті кола будуть крильцями.
 5. Приклеюємо на тулуб два червоні півкола, що виходять, по середині залишає чорний просвіт у вигляді трикутника, щоб наш виріб виглядав максимально реалістично. А ще клей наносимо лише на один бік, щоб червоні крильця виглядали об’ємно.
 6. Маленький чорний кружечок приклеюємо з нижнього боку тулуба, це буде голова нашої малечі.
 7. На фото сонечка видно, що на її червоних крильцях є чорні крапки. Намалюйте крапки чорним маркером або виріжте з паперу крихітні кружечки і приклейте їх.

Рада: Для того щоб, ваша вироби виглядала оригінально і незвичайно, замість чорних точок приклейте на крильця сонечка різнокольорові паєтки або блискучі намистинки. Такий авторський елемент декору виглядатиме вишукано та стильно!

 • Залишається додати дрібні, але дуже важливі деталі! Виріжте з чорного паперу, що залишився, невеликі завитки – це вусики нашого сонечка і акуратно приклейте їх з нижнього боку тулуба корівки.
 • А з білого листочка виріжте невеликі кружечки і приклейте їх на голову – це очі сонечка, а потім домалюйте чорним маркером зіниці. Наше сонечко готове!
 • Для завершення легкого та красивого виробу з паперу можете приклеїти сонечко на лист кольорового паперу або картону, а також цією маленькою красунею можна прикрасити саморобну листівку.
Квіткові мотиви

Як зробити подарунок для мами. Квіти з паперу – це один із найпопулярніших видів виробу, їх легко виготовляти, не маючи якихось особливих навичок.

З такою роботою справляється навіть найменші! Паперові квіти виглядають динамічно і ніжно, це чудова ідея подарунку мамі та бабусі.

Робимо своїми руками

Для роботи нам знадобляться ті самі матеріали, як при виготовленні сонечка. Ви також можете експериментувати із прикрасою!

Послідовність дій:

 1. З аркушів паперу різних кольорів вирізаємо десять пелюсток однакового розміру і згинаємо їх рівно навпіл.
 2. Для цього виробу нам також знадобиться тло бажано пастельних відтінків. Як фон можна використовувати кольоровий лист або картон. Приблизно в центрі фону малюємо кружальце – серединку квітки і по його периметру приклеюємо зігнуті пелюстки. Причому клей також наносимо на один бік, щоб пелюстки виглядали об’ємно.
 3. З зеленого листа вирізаємо вузький прямокутник, це буде стебло нашої яскравої квіточки, і акуратно приклеюємо його. Також вирізаємо два листочки, згинаємо їх рівно навпіл і приклеюємо. Клей також наносимо на один бік.
 4. Тепер із жовтого паперу вирізаємо маленький кружечок за розмірами центру квітки та акуратно приклеюємо його.

Рада: Замість жовтої серцевини можна приклеїти в центр квітки блискучі паєтки, намистинки або насипати блискіток, так ваша квіточка буде виглядати ще більш креативно і динамічно!

Ваша красива паперова витівка готова! Цю ніжну квіточку також можна змайструвати при виготовленні саморобної листівки. На фото кольорів видно, що вони можуть бути різних кольорів і відтінків, тому ви теж можете експериментувати з забарвленням ваших паперових квіток!Весняне сонечко

Порядок дій:

 1. Намалюйте та виріжте з жовтого паперу два кружечки однакового розміру. Це легко зробити за допомогою будь-якого круглого предмета, наприклад кришки від крему.
 2. Розташуйте цілий жовтий аркуш паперу вертикально і зробіть позначки по всій ширині аркуша зверху та знизу по одному сантиметру. З’єднайте позначки олівцем за допомогою лінійки і акуратно виріжте смужки, що вийшли.
 3. Тепер нанесіть на один кінець смужки клей і склейте смужку у формі крапельки. Повторіть це з жовтими смугами. Ми зробили промінчики нашому сонечку!
 4. Для цього виробу також знадобиться тло. Як фон доцільно використовувати блакитний аркуш паперу або картону. Приклейте по центру фону один жовтий кружечок, далі по його периметру приклейте промінчики.
 5. А тепер приклейте другий жовтий кружечок зверху, щоб приховати кінці наших смужок-промінчиків. Для повноти картини маркером намалюйте сонечко вічка та посмішку, ваш весняний шедевр готовий!

Тепер ви вмієте робити легкі вироби з паперу поетапно, пробуйте різні творчі ідеї, вигадуйте нові цікаві варіанти прикрас та творіть разом зі своїми дітьми!

Фото виробів із паперу