Вироби з помпонів (100 фото ідей): урок вязання помпонів для початківців. Майстер-клас виготовлення іграшок, прикрас, виробів

Вироби з помпонів: 100 фото сучасних ідей. Покрокова інструкція, як зробити помпон (майстер-клас із описом)

Будь-яка творча праця вимагає старанності та уваги. Важливо запастися терпінням та вільним часом. Перешкоди та складності у вигляді ниток, що вислизають з рук, або падаючих на підлогу ножиць долаються за допомогою сили волі та самоконтролю.

Якщо робити вироби з помпонів своїми руками разом з дітьми, не варто забувати відводити маленьким помічникам першочергову роль у творчому процесі.

Нехай дитина знає: це – її виріб. Наочний результат власної праці – могутній мотив для того, щоб продовжувати виявляти ініціативу у цій галузі

Крутим-вертим шедевр із ниток

Як зробити виріб із помпонів? Спочатку потрібно потренуватися робити самі помпони. Для цього знадобляться:

  • Картонне коло того розміру, якого передбачається зробити помпон,
  • Ножиці,
  • Нитки одного або різних кольорів,
  • Голка.

З картонного кола потрібно вирізати серцевину – круглий отвір, досить великий, щоб крізь нього було зручно намотувати нитки. Для зручності можна взяти 2 такі заготівлі. Пряжу краще брати акрилову – тоді виріб вийде пишний і ворсистий.

Процес виготовлення нескладний:

  1. Необхідно намотувати нитку навколо заготовки, простягаючи її в отвір, в одному напрямку, щільно займаючи всю вільну поверхню картону.
  2. Потім відрізати нитку та вільний кінець заправити. Обережно ножицями розрізати заготовку з пряжі по зовнішньому краю.
  3. Якщо картон – 2, тихенько розсунути їх. Взяти голку і просмикнути в неї використану нитку.
  4. Підсунути голку до внутрішньої сторони згину пряжі і провести по всьому внутрішньому діаметру так, щоб «зачепити» всі ряди.
  5. Потім прибрати картон і затягнути отриманий фіксатор.
  6. Має вийти відносно рівна куля з ниток.
За бажанням його можна підрівняти ножицями.