Пожарна безпека: покрокова інструкція, як зробити швидко та красиво своїми руками (150 фото ідей для дітей)

Пластилінові вироби

Серед виробів виготовлених своїми руками, на тему пожежна безпека, досить багато варіантів є з пластиліну.

Цей матеріал дозволяє створювати як об’ємні фігурки, так і аплікації на картоні. Використовуючи пластилін різного кольору, можна з легкістю зліпити пожежну машину, сходи та пожежників.

Використовуючи цей матеріал, діти зможуть не лише вивчити особливості пожежної безпеки, а й матимуть мінімальні навички рукоділля. За наявності таланту в образотворчому мистецтві можна створити реальну картину згарища, детально розповівши дитині про негативні наслідки ігор з вогнем.

Об’ємні вироби

Вивчаючи фото виробів на тему пожежної безпеки, можна відзначити об’ємні проекти. Але їхнє виготовлення потребує певних творчих навичок.

Існує кілька варіантів створення об’ємних виробів:

  1. Об’ємна фігура. Як приклад можна використовувати багаття, яке є однією з найпоширеніших причин пожеж. На картонному листі розкладають поліна, як виступає циліндр із щільного паперу. У середині розташовується полум’я, яке попередньо вирізають із червоного, жовтого та помаранчевого паперу.
  2. Об’ємна картина у формі двостулкової листівки, виготовленої із щільного паперу.На внутрішній частині однієї з половинок за попередньо відігнутий край клеять різноманітні фігури: багаття, дерева, пожежники, які притискають за допомогою другої стулки. На другій половині формується аплікація чи малюнок.








Для дітей старшого віку доступні варіанти складніших виробів. Наприклад, можна створити композицію «гасіння пожежі» з використанням різних елементів, конструктора, пластиліну, сірників.

Такий варіант композиції підійде навіть для районних чи міських творчих конкурсів.

Кожен з представлених варіантів виробів дозволить дитині краще поринути у тему пожежної безпеки. Якщо з дитячих років навіть в ігровій формі пояснювати дитині як небезпечну гру з вогнем, то надалі вдасться уникнути маси неприємностей.