Пожарна безпека: покрокова інструкція, як зробити швидко та красиво своїми руками (150 фото ідей для дітей)

Вироби на тему пожежна безпека – для дитячого садка та школи своїми руками. ТОП фото оригінальних ідей та простих виробів

У кожному дитячому виховному закладі особлива увага приділяється пожежній безпеці, і вихователі всіляко намагаються прищепити дітям ці знання. Описуючи особливості використання тих чи інших пожежних засобів.

Батьки, у свою чергу, також повинні розповідати дітям про пожежну безпеку, і найкращим рішенням буде робити це в ігровій формі за допомогою виготовлення різноманітних виробів.

Аплікація

Серед дитячих виробів на тему безпеки під час пожежі слід зазначити виготовлення аплікації. Такий варіант творчості буде цікавим як дошкільникам, так і учням 1-2 класу.

Досить смішно виглядає аплікація з використанням дитячих долонь. Для цього беруть аркуш паперу та залишають на ньому відбиток дитячої долоні, попередньо поміщеної у ємність із червоною фарбою.

До кожного надрукованого пальця необхідно приклеїти шапочку та намалювати обличчя, таким чином, буде сформовано 5 веселих пожежників.

У старшому віці можна виконати аплікацію композиційного типу. Тут можна створити пожежну машину і будинок, що горить, з якого видно дим.Для зображення цих елементів можна використовувати кольоровий папір або сухе осіннє листя.