Виробництво ракета своїми руками: покроковий майстер-клас, новинки та цікаві ідеї, фото готових робіт, матеріали

Виробництво ракети – майстер-клас виготовлення ракети своїми руками з паперу, картону, пластикової пляшки (120 фото з описом)

Дивлячись у небо, спостерігаючи за неквапливим рухом хмар та стрімким польотом птахів, люди самі мріяли про польоти. Їхні мрії здійснилися: на вертольотах люди переміщаються між містами, літаками — між континентами, на ракетах літають у космос.

Діти наслідують дорослих і теж мріють літати; вони легко уявляють себе льотчиками в кабіні авіалайнера або винищувача, космонавтами в скафандрах за пультом космольоту.

Літаки, що пролітають високо в небі, виконують фігури вищого пілотажу здаються легкими, стрімкими, витонченими апаратами. При близькому знайомстві з літаком, коли його можна доторкнутися пальцями, він здається незграбним, величезним і таким важким, що мимоволі завжди закрадається думка: як він літає? На дітей великий вигляд літального апарату справляє незабутнє враження.

Космічні ракети стартують не так часто, як літаки, і більшість жителів спостерігають за злетом по телевізору. Початок підйому космічного корабля вражаюче, ніж зліт літака.

Після знайомства з «живим» літальним апаратом та перегляду відео польоти у далекі країни приходять у дитячі сни.Діти хочуть якнайшвидше вирости і самим взяти участь у подіях, що відбуваються. Наблизити здійснення їхньої мрії може дитячий виріб ракета.