Вироби для кухні своїми руками: урок рукоділля для початківців. Майстер-клас з фото та описом

Нестандартні задуми

У кімнаті необхідно багато пристроїв, які полегшують працю кулінара і розвантажують робочий простір. Для цього застосовують старі прилади в образі виделок та ложок, загнутих гачком, прищіпок, що монтуються до стінки для утримання рушників.

Звільнити стільницю можна скляними банками, чиї кришки прикручені до низу підвісної шафки. Це чудове сховище для спецій, цукру, бакалії.

Органайзер із консервних баночок вміщує лопатки, кухарі, інструменти, пензлики. Майстер-клас вироби для кухні своїми руками:

  1. Потрібна кількість ємностей забарвлюють у бажаний колір і сушать.
  2. Цвяхом роблять збоку дірки для подальшого кріплення до дощечки.
  3. Саморізами прикручують заготовки до основи.
  4. Зверху прилаштовують шкіряні або меблеві ручки для зручного перенесення будь-якої точки.

Модифікації різні, їх прикрашають джутом, табличками, розфарбовують у привабливі тони, вішають на стіночку. Ножі можна містити в оригінальних підставках, наповнених бамбуковими шпажками, спагетті, сипучими сумішами.

Граблі виступлять підвіскою для келихів, а непотрібні терки – абажурами або тарою для дріб’язку.

Рукоробки в’яжуть барвисті підставки під гаряче, але за відсутності цього вміння аксесуари майструють з джутової мотузочки, що скручується по колу, винних пробок, що склеюються в будь-якій конфігурації і кріпляться до основи, наприклад, компактного диска. Добре виглядає корковий малюнок, до якого приколюють знімки, записки.

Можна викласти літери, користуючись прийомом кладки «ялинкою», рядками.