Вироби для дошкільнят (130 фото): оригінальні ідеї, покрокові інструкції, гарний дизайн своїми руками

Вироби для дошкільнят: огляд простих і незвичайних ідей. 130 фото виробів з майстер-класом для початківців

Батьки добре знають, наскільки діти люблять творити своїми руками. Такі заняття допомагають їм розвиватися, отримувати нові цінні навички та вміння.

На фото виробів для дошкільнят видно, що створити дивовижні витвори можна з різних матеріалів, отримавши чудовий результат.

Папір

Один із найпростіших і найдоступніших матеріалів – це папір, а скільки всього можна виконати з нього:

  • Листівка стане чудовим варіантом для подарунка. Основою є картон. Краще використовувати різнокольоровий картон, підібравши відповідний відтінок. На нього приклеюються яскраві паперові деталі.
  • Картина – діткам буде дуже цікаво малювати за допомогою фломастерів, олівців, ручок, утворюючи шедеври, розвиваючи свою фантазію.
  • Аплікація – основна сутність техніки полягає у створенні малюнків шляхом приклеювання різних елементів на основу. Для цього на основний папір приклеюються відповідні паперові деталі.
  • Об’ємні фігури – створюються за допомогою склеювання паперових елементів;
  • Гірлянди – ідеально підійдуть як прикраса інтер’єру приміщення до різних свят. Можна створювати тематичні варіанти. Вони можуть бути новорічними або присвяченими певним порам року.Наприклад, дуже ефектно виглядатиме гірлянда з різнокольорових листочків, яких так багато восени у природі. Для цього на нитку прикріплюються листочки, виготовлені з різнокольорового паперу.

Оригінальні вироби з паперу для дошкільнят – відмінний варіант зайняти дітей цікавою справою з користю для їх розвитку, але під наглядом дорослих.