Снігуронька: 110 красивих фото ідей. Інструкція, як зробити новорічну Снігуроньку своїми руками

Виробництво Снігуронька своїми руками – майстер-клас з описом виготовлення простих та красивих новорічних виробів (110 фото ідей)

Виготовлення різних виробів своїми руками приносить радість не лише дітям, а й їхнім батькам. У дітей розвиваються навички дрібної моторики, і вони покращують свою фантазію, а мами з татками знову занурюються в атмосферу дитячих років.

Найкращим періодом для спільної творчості стане напередодні Нового року. У цей момент прикрашається ялинка, яка ніколи не обходиться без Снігуроньки. Фігурку Снігуроньки можна як придбати в магазині, так і виготовити власноруч.

Паперова Снігуронька

Виробництво у вигляді Снігуроньки з легкістю можна виготовити з паперу в техніці орігамі. Цей процес зможуть виконати навіть дошкільнята, головне слідувати за планом:

  1. Береться по синьому, білому та жовтому аркуші кольорового паперу. З окремого паперового листа формується каркас, який повертається в тонку трубочку.
  2. З білого паперу вирізається заготовка для обличчя та приклеюється до верхньої частини виробу.
  3. З жовтого паперу формують волосся Снігуроньки, для цього смужки розрізаються на дрібні локони. Щоб волосся було більше наближене до справжньої зачіски, його кінчики можна закрутити за допомогою ножиць.
  4. З паперу синього кольору склеюється сукня снігуроньки, що має пишні рукави.
  5. Після створення основних елементів виробу можна приступати до декорування. З білого паперу вирізається кілька смужок, які з обох боків прорізаються, щоб сформувалася пишна бахрома. Такі заготовки кріпляться на нижню частину сукні та рукава. За бажання замість такого роду бахроми можна використовувати дощ.
  6. З блакитного паперу виготовляють шапочку та малюють Снігуроньку обличчя.

Для створення повноцінного комплекту, у такому ж стилі можна виготовити і Діда Мороза.