Патріотичні вироби (120 фото ідей): покроковий майстер-клас на військову тематику. Цікаві вироби для школи або садочка

Вироби із солоного тіста до 23 лютого

Сьогодні у сувенірних відділах представлений великий вибір виробів, виконаних у відповідній тематиці. Військово-патріотичні вироби зроблені своїми руками допомагають прищепити сприйняття про Велику вітчизняну війну, бойові битви та величезні втрати.

Професійні педагоги рекомендують вибирати методики рукоділля, в основі яких лежить дрібна моторика. Наприклад, процес ліплення допомагає активувати фантазію малюків та дошкільнят.

Що можна вибрати для патріотичного виробу до школи? Пропонуємо зробити із солоного тесту мініатюрну картину, на якій буде присутній солдат та бойова техніка.

Для творчого процесу знадобиться:

  • Солоне тісто;
  • Набір акрилових фарб;
  • Набір пензлів;
  • Термоклеї;
  • Невелика фанера;
  • Фоторамка;
  • Блестки.

Хід роботи:

  1. З солоного тіста необхідно виліпити голову, руки, ноги, тулуб майбутнього солдата. Товщина кожної деталі повинна бути не більше 1 см. Завдяки цьому підробку можна зафіксувати у вертикальному положенні. Усі елементи повинні самостійно висохнути протягом 3 годин. У процесі ліплення в області обличчя необхідно сформувати очі, ніс та рот.
  2. За допомогою акрилових фарб фарбуємо всі деталі відповідно до ескізу. Щоб виріб вийшов реалістичним, знадобиться використання кистей. Тіло солдата фарбуємо у бежевий відтінок. Його одяг поєднуватиме у собі кілька кольорів. Дитина повинна самостійно пофарбувати форму темно – зелений колір. Для плям, що камуфлюють, знадобиться використання чорних і коричневих тонів.
  3. Коли всі деталі готові, необхідно приклеїти їх до поверхні фанери термопістолетом. Заднє тло можна оформити густими посадками з дерев, трави та квітів. Дитина самостійно може оформити дрібні елементи у військовій композиції.
  4. Переходимо до виготовлення танка. Його також ліплять із солоного тіста.Насамперед необхідно зробити потужний корпус бойової машини. Для цього невеликий елемент пластичної маси перетворюють на трапецію. Колеса роблять із невеликих куль. Вежу виконують із компактного овалу, а дуло з мініатюрного квадрата. Всі деталі повинні добре висохнути, щоб на поверхні не з’явилися тріщини. Після цього можна фарбувати їх акриловими фарбами.
  5. Для роботи використовують темно-зелений, коричневий та чорний відтінок барвника. Після цього приклеюємо елементи на фанеру. Термопістолетом робимо плавні лінії, які посипаємо яскравими глітерами. В результаті у нас виходить святковий салют. Завершальним етапом буде використання фоторамки. Таким чином виходить гарне панно, присвячене святу 23 лютого та 9 травня.