Вироби з гілок дерева своїми руками: урок рукоділля для початківців, особливості роботи з матеріалом, гарний дизайн.

Вироби з гілок: огляд простих та найкрасивіших виробів для дому. Майстер-клас з фото та описом, як зробити

Не тільки можна робити вироби із звичних нам матеріалів: паперу, фольги, пластиліну, скла тощо. Насправді гілки чудово підійдуть для створення унікальних та неповторних виробів, у цій статті ви дізнаєтесь, що можна зробити із гілок будинку своїми руками.

Коли ви придумали, що хочете зробити вироб із гілок своїми руками і вирішили, що це будуть саме гілки, ви повинні знати, що їх перед роботою потрібно помити та висушити.

Також підбираючи їх у спеціалізованому магазині для творчості, можна не боятися, що дерево не пошкоджене або не заразне, адже вуличні гілки можуть бути покусані комахами.

Якщо ж ви вирішили взяти їх з вулиці, необхідно обов’язково обробити їх, щоб убезпечити себе і близьких, також варто врахувати і всі тріщини або личинки, які, як правило, ховаються від нас у глибині кори дерева.

>

Час, за який дерево повністю просушиться, — це два тижні. Потрібно знати, що при кімнатній температурі вона добре висохне, ніж наприклад на вулиці. Потім потрібно покрити лаком і можна приступати до творчого процесу. Перед покриттям лаком, визначтеся, яким кольором буде вироб і який тон буде мати.