Вироби на Новий Рік 2024: ідеї прикрас та подарунків зроблені своїми руками (120 фото + схеми)

Вироби до Нового Року для розміщення подарунків

Для цього доречно використовувати мішковину. Вона служить фоном для червоного та зеленого і завжди у тренді, як натуральний матеріал.

Найновіші вироби до нового року, вийдуть якщо змінити якусь дуже стару ідею. Якщо ви бували в Німеччині, то, можливо, бачили Adventskalender.

Це коробка з шоколадом, де на кожну шоколадку відкривається власне віконце, яке відповідає певній даті. Можна використовувати цю ідею для розміщення маленьких подарунків як прикраса на стіну, або двері.

  1. Використовуємо шматок картону.
  2. З одного боку обклеюємо мішковиною.
  3. Беремо циліндрики від рулонів туалетного паперу, розрізаємо кожен з них на два циліндрики.
  4. Викрашуємо з обох боків акриловою фарбою будь-якого кольору. (Акрилова фарба зроблена на воді, екологічна, легко відмивається і надає паперу або картону певної жорсткості, що допомагає добре зберегтися виробу).Важливо, щоб пофарбовані циліндрики добре поєднувалися між собою:

  • Срібний-синій-блакитний,
  • Золотий-червоний-зелений.Приклеюємо висохлі циліндрики на картон у формі стилізованої ялинки. Обрізаємо картон за розміром ялинки, що вийшла.У кожне вікно кладемо цукерку, ялинкову іграшку або будь-який інший приємний сувенір. З мішковини можна зробити подарункові мішечки, що дуже привабливо виглядають на ялинці: ніхто не знає, що там усередині.Мішечки можна не зшивати, а склеїти гарячим силіконом, приробити петельку, прикрасити золотою або кольоровою тасьмою та вкласти сюрпризик.