Вироби зі стаканчиків поетапно своїми руками: ТОП найкращих фото ідей для дому, креативний дизайн + покроковий майстер-клас

Змійка

Ідеально підійде як ідея для творчості дітей молодшого віку з батьками. Приготуйте кольорові стаканчики або заздалегідь пофарбуйте їх, якщо вони є білого кольору.

Використовуючи аналогічну техніку, ви можете виготовити дракончика, декоруйте його стрічками.

  1. Вам знадобиться сім і більше стаканчиків – це залежить від того, якої довжини виріб ви збираєтеся виготовити. Також приготуйте дві-три губки та шматок дроту діаметром до півтора міліметра.
  2. Не обійтися і без зубочисток, товстої вовняної нитки або гумки від одягу, ножиць, канцелярського ножа, чорного фломастера, скотчу та палички, що залишилася від морозива. Виріжте кола з губок, що відповідають за розміром денцям склянок.
  3. Зігніть дріт, на кінчику гумки зав’яжіть вузол, просмикніть пару зубочисток, зав’яжіть новий вузол після того, як затягнули вузол. Обріжте гострі кінчики зубочисток для безпеки. Використовуючи ножиці, зробіть отвір на дні склянки.
  4. Протягніть дріт, петелька повинна залишитися за межами склянки. У петельку розмістіть гумку і просмикніть через дно склянки. Проколіть губчасті кола дротом, а потім протягніть гумку. Розмістіть губку в склянку. Зробіть те саме з рештою склянок.
  5. Паличці від ескімо надайте форму мови змії, пофарбуйте в червоний. Проріжте у склянці отвір для мови змії.
  6. Якщо для роботи використовувалася нитка, прикріпіть її до мови скотчем, якщо це гумка, обмотайте ізоленту навколо палички від ескімо товстим шаром і прив’яжіть гумку вище. Намалюйте мордочку.

Всі ці ідеї допоможуть вам створити оригінальні вироби, які стануть прикрасою кімнати вашої дитини, а їх виготовлення стане відмінним проведенням часу для всієї родини.